Kopijuoti ar platinti nuotraukas draudžiama.Velnio Kalviai ©
Unikali laužavietė-dieną akį traukianti skulptūra, vakare sutemus-jaukus ir šildantis ugnies spektaklis kuris papuoš jūsų kiemą ar terasą. Laužavietė pagaminta net iš 6mm plieno.
Orginalūs rankų darbo metaliniai kalviški kiemo vartai ir tvoros papuoš jūsų kiemą, pagal projektą pagaminsime varstomus ar stumdomus kiemo vartus, įėjimo vartelius bei tvorą.
Pagaminsime atsižvelgiant į kiekvieno poreikį- terasų turėklus, prancūziškus balkonus, kalto metalo balkonus, kurie atliks netik apsauginę funkciją, bet ir papuoš jūsų eskterjerą.
Metaliniai laiptų turėklai pagyvins jūsų interjerą, suteiks namams užbaigtumą. Įsiklausę į jūsų poreikius, pritaikysime laiptų turėklų dizainą, ornamentiką, suteiksime informatyvią konsultaciją.
Kalviški baldai kokybiška mūsų kasdienybės dalis. Jie suteikia mums patogumą namuose bei kieme, jų funkcionalumas mums leidžia tinkamai pailsėti ar netgi papramogauti.
Ugnis yra ne tik šilumos, ji ir jaukumo, ramybės šaltinis. Pagaminsime orginalų židinį ar kalvišką šašlykinę, galėsite mėgautis židinio teikiama šiluma bei gardžiuotis skaniais kepsniais.
Kalviška metalinė skulptūra gali būti abstrakti taip pat atkartojanti gamtos ar objektų formas. Ši meno išraiškos forma, suteikia aplinkai estetikos ir išbaigtumo, taip pat užpildo tuščias erdves.
Kalviški vėliavų laikikliai, gatvių pavadinimai, metalinės pašto dėžutės, kalviški stogeliai, metalinės kalviškos pavėsinės, kalviškos saulutės bei kryžiai, kokybiškos kalviškos dovanos visą tai šiame albume.