Kopijuoti ar platinti nuotraukas draudžiama.Velnio Kalviai ©
Jau daugiau nei 15 metų specializuodamiesi kalviškų gaminių srityje sukūrėme daugybę klientų namus, kiemus ir sodybas puošiančių, funkcionalių daiktų. Gamyboje naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas – pjovimui skirtus lazerius, plazmas ir kitą metalo apdirbimo įrangą – garantuojame ne tik savo kūrinių ilgaamžiškumą ir kokybę. Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs kalviai, skirdami ypatingą dėmesį kiekvienai gaminio detalei, užtikrina kiekvieno kalviško dirbinio unikalumą. Ilgametės patirties dėka ne tik gaminame įvairius metalinius daiktus pagal individualius pageidavimus, bet ir padedame klientams rasti tinkamiausius sprendimus vidaus interjerui ir lauko eksterjerui, nudžiuginti draugus bei artimuosius originaliais kalviškais dirbiniais.

Mūsų pagaminti ilgaamžiai kalviški vartai ir tvoros užtikrins saugumą ir papildys Jūsų namo eksterjerą, metaliniai balkonų ir laiptų turėklai puikiai atliks savo funkciją ir pagyvins interjerą, unikalaus dizaino laužavietės ir kalviškos šašlykinės taps pagrindine Jūsų sodybos ar namų kiemo jaukumo detale, o kalviški, originalumu ir patvarumu pasižymintys baldai leis mėgautis kasdienėmis akimirkomis stilingoje aplinkoje. Visi mūsų gaminiai gali būti pristatyti į užsienį. Esant reikalui galime atlikti ir tokias paslaugas, kaip vartų, balkonų ir kitų gaminių montavimas, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo idėjomis. Esame tikri, kad kartu rasime geriausią sprendimą!

Unikali laužavietė-dieną akį traukianti skulptūra, vakare sutemus-jaukus ir šildantis ugnies spektaklis kuris papuoš jūsų kiemą ar terasą. Laužavietė pagaminta net iš 6mm plieno.
Orginalūs rankų darbo metaliniai kalviški kiemo vartai ir tvoros papuoš jūsų kiemą, pagal projektą pagaminsime varstomus ar stumdomus kiemo vartus, įėjimo vartelius bei tvorą.
Pagaminsime atsižvelgiant į kiekvieno poreikį- terasų turėklus, prancūziškus balkonus, kalto metalo balkonus, kurie atliks netik apsauginę funkciją, bet ir papuoš jūsų eskterjerą.
Metaliniai laiptų turėklai pagyvins jūsų interjerą, suteiks namams užbaigtumą. Įsiklausę į jūsų poreikius, pritaikysime laiptų turėklų dizainą, ornamentiką, suteiksime informatyvią konsultaciją.
Kalviški baldai kokybiška mūsų kasdienybės dalis. Jie suteikia mums patogumą namuose bei kieme, jų funkcionalumas mums leidžia tinkamai pailsėti ar netgi papramogauti.
Ugnis yra ne tik šilumos, ji ir jaukumo, ramybės šaltinis. Pagaminsime orginalų židinį ar kalvišką šašlykinę, galėsite mėgautis židinio teikiama šiluma bei gardžiuotis skaniais kepsniais.
Kalviška metalinė skulptūra gali būti abstrakti taip pat atkartojanti gamtos ar objektų formas. Ši meno išraiškos forma, suteikia aplinkai estetikos ir išbaigtumo, taip pat užpildo tuščias erdves.
Kalviški vėliavų laikikliai, gatvių pavadinimai, metalinės pašto dėžutės, kalviški stogeliai, metalinės kalviškos pavėsinės, kalviškos saulutės bei kryžiai, kokybiškos kalviškos dovanos visą tai šiame albume.