Kopijuoti ar platinti nuotraukas draudžiama.Velnio Kalviai © string(5) "lt-LT"

Tvoros ir vartai

Tvora ir vartai – pagrindiniai kiemo akcentai, kuriantys ne tik stilių, bet ir ne mažai pasakantys apie kiemo šeimininkus. Rinktis išskirtinio dizaino tvorą ir vartus ar pasitenkinti minimalistiniu variantu – individualus sprendimas, tačiau modernūs, iš metalo lakštų rankine plazma ar lazeriu pjaustyti kiemo vartai ir kiemo tvoros, pasižyminčios ilgaamžiškumu bei patvarumu, tampa vis dažnesniu klientų pasirinkimu.

Gana dažna priežastis, kodėl klientai nusprendžia rinktis nestandartines, iš metalo lakšto pjaustytas tvoras ir vartus yra tai, jog dėl savo patvarumo metalinės tvoros ir metaliniai vartai namuose leidžia jaustis ypač saugiai. Metalinės tvoros pasižymi ilgaamžiškumu, o patyrusių specialistų praktika leidžia sukurti individualų, kliento poreikius atitinkantį dizainą.

Mėgstantiems klasikinį stilių bei ieškantiems labiau tradicinio sprendimo savo kiemo eksterjerui, galime pasiūlyti klasikinius, kalviškus vartus ir tvorą, pagamintą pagal individualius užsakovo pageidavimus. Turėdami ilgą patirtį kalvystės darbuose, siūlome nestandartinius kalviškus gaminius – iš kalto metalo pagamintus varstomus vartus, stumdomus vartus, įėjimui skirtus vartus, įvažiavimo vartus bei tvoras. Gaminiai ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir taps pagrindine kiemo puošmena. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo idėjomis. Esame tikri, kad kartu rasime geriausią sprendimą!