Kopijuoti ar platinti nuotraukas draudžiama.Velnio Kalviai © string(5) "lt-LT"
 
 
 

Esu kalvis Andrius,  2005m. baigęs metalo dizaino-kalvystės studijas Vilniaus Dailes akademijoje, gimtuosiuose Šiauliuose, įkūriau metalo ir dizaino studiją – kalvę „Velnio Kalviai”. Įgytos žinios ne tik metalo meno srityje, bet ir interjero magistro studijose leidžia kurti ir įgyvendinti ne tik eksterjero elementus, bet ir lengvai įsiskverbti į interjerus. Nesunkiai galiu papildyti subtiliais metalo gaminiais interjerą ar pabrėžti stilių kieme.

Jau daugiau nei 17 metų specializuodamasis kalviškų gaminių srityje, suburtos komandos dėka, sukūriau daugybę klientų namus, kiemus ir sodybas puošiančių, funkcionalių gaminių ar smulkių rankdarbių. Įvairiausių sudėtingų ir paprastų stumdomų ar atveriamų kiemo vartų, tvorų, balkonų ir laiptų turėklų. Pagaminome šimtus skulptūrų, kuriuos puošia ne tik Lietuvos viešąsias erdves, bet ir užsienio šalių miesto aikštes. Šimtai darbų iškeliavo į Skandinavijos šalis, JAV.  Visada gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas. Naudojame pjovimui skirtus lazerius, plazmas, metalus viriname MIG, TIG būdu. Naudojame precizinius suvirinimo stalus, dujinius žaizdrus ir kitą pažangią metalo apdirbimo įrangą. 

Mano komandoje dirbantys profesionalūs kalviai, suvirintojai ir apdirbėjai, skiria ypatingą dėmesį kiekvienai gaminio detalei. Ilgametės patirties dėka ne tik gaminame įvairius metalinius daiktus pagal individualius užsakymus. Padedame klientams rasti tinkamiausius sprendimus vidaus interjerui ar lauko eksterjerui, projektuojame ir patys gaminame išskirtinius gaminius kuriais klientai gali nudžiuginti draugus bei artimuosius.  Esame nedidelė įmonė ir tai didžiulis mūsų privalumas. Visa gaminių gamyba vyksta su itin reiklia priežiūra. Niekas nepraslysta pro akis ir atliekama sąžiningai, apie tai byloja, geri, reiklių klientų atsiliepimai. Asmeniškai garantuoju savo kūrinių ilgaamžiškumą ir kokybę, nes prie kiekvieno gaminio pridedu savo rankas.

Man įdomi ne tik tradicinė kalvystė, bet ir moderni metalo plastika. Ypatingai įdomu kurti tai, kas pripildo viešąsias erdves ir tampa visuomenės dalimi. Visada jaučiu ypatingą ryšį, kai įkaitinu metalą iki baltumo, tuomet atsiskleidžia jo dvasia, energija, alsavimas, jau akyse matai kaip jį formuosi plaktuku ir kokį rezultatą gausi,  labai svarbu susilieti, leisti jam paklusti tavo mintims bei rankoms. Tik taip gali gimti profesionalūs vienetiniai rankų darbo kalviški gaminiai. Smagu, jais nors nedidele dalimi įeiti į istoriją, palikti kažką amžino ir neišnykstančio. Man gera matyti laimingų žmonių šypsenas, matyti kaip jie liečia savo rankomis kalviškas skulptūras, suoliukus, bet ką, ką tu pagaminai su meile.  Tai dar kartelį parodo, kad kalvio darbai gyvi ir alsuojantys, magiški ir įtraukiantys, abejingų nelieka, o komplimentai meistrui visada paglosto širdį.

Energija, dvasia, mintys ar nuotaika – visa tai yra tik dalis to, ką galima pamatyti žvelgiant į mano sukurtus gaminius.

Kalvis Andrius Žiedas, UAB „Velnio kalviai”.

 

Visos teisės saugomos, kopijuoti ir naudoti nuotraukas be sutikimo draudžiama. © UAB"Velnio Kalviai" 2015.

  • Lietuviškai
  • English