Kopijuoti ar platinti nuotraukas draudžiama.Velnio Kalviai © string(5) "lt-LT"

Židiniai ir šašlykinės

Prie ugnies su šeima ar draugų kompanija susiburiame tiek šaltais žiemos vakarais, tiek šiltais vasaros laisvadieniais. Ar žinote, kaip susibūrimus paversti dar įsimintinesniais? Siūlome unikalaus dizaino židinius, kalviškas šašlykines ir metalines kepsnines, kurių dėka apie šiltus susitikimus kalbėsite dar ilgai.

Kalviški lauko židiniai, kalviški namų židiniai ir unikalaus dizaino kalviškos šašlykinės – mūsų ilgą laiką gaminami metalo dirbiniai, todėl žinome, kaip juos paversti nepakeičiamu, tiek interjerą puošiančiu, tiek savo funkciją puikiai atliekančiu kūriniu. Šašlykinių ir židinių gamyboje naudojame tik aukščiausios kokybės plieną ir karščiui atsparius dažus, kurie leidžia pasiekti aukščiausią rezultatą.

Ugnis yra ne tik šilumos, ji ir jaukumo, ramybės šaltinis. Pagaminsime originalų židinį ar kalvišką šašlykinę su dangčiu, galėsite mėgautis židinio teikiama šiluma bei gardžiuotis skaniais kepsniais.

Papuoškite savo kiemą ar sodybą praktiškai – užsisakykite šašlykinę ar rūkyklą, sukurtą pagal individualius Jūsų pageidavimus. Džiaukitės unikalaus dizaino, visus saugumo ir kokybės standartus atitinkančiu židiniu namuose šaltais žiemos vakarais. Užtikrinsime ne tik unikalų gaminių dizainą, bet ir praktiškumą. 

Jau daugiau nei 15 metų specializuodamiesi kalviškų gaminių srityje sukūrėme daugybę klientų namus, kiemus ir sodybas puošiančių, funkcionalių kalviškų gaminių. Gamyboje naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas – pjovimui skirtus lazerius, plazmas ir kitą metalo apdirbimo įrangą – garantuojame ne tik savo kūrinių ilgaamžiškumą ir kokybę. Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs kalviai, skirdami ypatingą dėmesį kiekvienai kalviškos šašlykinės, kepsninės ar lauko židinio detalei, užtikrina kiekvieno kalviško dirbinio unikalumą.
Ilgametės patirties dėka ne tik gaminame įvairius metalinius daiktus pagal individualius pageidavimus, bet ir padedame klientams rasti tinkamiausius sprendimus interjere ar kieme esantiems židiniams.

Visi mūsų gaminiai gali būti pristatyti į užsienį. Esant reikalui galime atlikti ir tokias paslaugas, kaip vartų, balkonų ir kitų gaminių montavimas, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo idėjomis. Esame tikri, kad kartu rasime geriausią sprendimą!