Kopijuoti ar platinti nuotraukas draudžiama.Velnio Kalviai © string(5) "lt-LT"

Laužavietės

Jau ilgus metus specializuojamės unikalaus dizaino metalo gaminiuose, todėl mūsų meistrai ne tik puikiai išmano savo darbą. Žinome, koks svarbus yra kiekvienas dekoratyvinių metalo gaminių elementas. Patyrusių kalvių dėmesys kiekvienai dizaino detalei leidžia laužavietes paversti tikrais meno kūriniais. Laužavietė ar ugniakuras puikiai atliks savo funkciją, o gamyboje naudojamas aukščiausios kokybės plienas užtikrina laužaviečių ilgaamžiškumą. Siūlome įvairių formų laužavietes: sferines, dubens ar disko formos, atitinkančias visus saugumo ir kokybės reikalavimus. Pagal unikalius kliento poreikius ir skonį suprojektuosime modernia sferos formos laužavietę ar dubens formos aukurą. Meniškas kūrinys tik atliks savo funkciją, bet ir taps puikia lauko židinio alternatyva.

Renkantis laužavietę kiemui ypač svarbu atkreipti dėmesį į saugumą ir patogumą. Unikalaus dizaino ugniavietė taip pat gali tapti esmine Jūsų kiemo dizaino detale. Vienetinės laužavietės, metaliniai ugniakurai– puikus pasirinkimas ieškantiems originalaus sprendimo namų kiemui ar sodui. Iš tvirto metalo pagamintos laužavietės puikiai atliks savo funkciją. Tuo pačiu Jūsų namų kiemą ar sodą pavers unikalia, jaukia vieta, į kurią visuomet norėsis sugrįžti.

Papuoškite savo kiemą ar sodybą praktiškai – užsisakykite metalinę laužavietę ar modernų ugniakurą, sukurtą pagal individualius Jūsų pageidavimus. Džiaukitės unikalaus dizaino, visus saugumo ir kokybės standartus atitinkančiu židiniu kieme šaltais žiemos ar rudens vakarais. Užtikrinsime ne tik unikalų gaminių dizainą, bet ir praktiškumą. Jau daugiau nei 15 metų specializuodamiesi kalviškų gaminių srityje sukūrėme daugybę klientų  kiemus ir sodybas puošiančių, funkcionalių laužaviečių. Gamyboje naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas – pjovimui skirtus lazerius, plazmas ir kitą metalo apdirbimo įrangą – garantuojame ne tik savo kūrinių ilgaamžiškumą ir kokybę. Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs kalviai, skirdami ypatingą dėmesį kiekvienai laužavietės ar ugniakuro detalei, užtikrina kiekvieno dirbinio unikalumą.

Ilgametės patirties dėka ne tik gaminame įvairius metalinius daiktus pagal individualius pageidavimus, bet ir padedame klientams rasti tinkamiausius sprendimus interjere ar kieme esantiems židiniams eksterjerui. Visi mūsų gaminiai gali būti pristatyti į užsienį. Esant reikalui galime atlikti ir tokias paslaugas, kaip vartų, balkonų ir kitų gaminių montavimas, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo idėjomis. Esame tikri, kad kartu rasime geriausią sprendimą!