Kopijuoti ar platinti nuotraukas draudžiama.Velnio Kalviai © string(5) "lt-LT"

Tvoros ir vartai

Kiemo tvora ir kiemo vartai – pagrindiniai kiemo akcentai, kuriantys ne tik stilių, bet ir ne mažai pasakantys apie kiemo šeimininkus. Rinktis išskirtinio dizaino kalvišką tvorą ir stumdomus ar atveriamus vartus ar pasitenkinti minimalistiniu  šiuolaikiniu variantu – individualus sprendimas. Tačiau modernūs, iš metalo lakštų rankine plazma ar lazeriu pjaustyti kiemo vartai ir kiemo tvoros, pasižyminčios ilgaamžiškumu bei patvarumu, tampa vis dažnesniu klientų pasirinkimu.

Gana dažna priežastis, kodėl klientai nusprendžia rinktis nestandartines, iš metalo lakšto pjaustytas tvoras ir vartus yra tai, jog dėl savo patvarumo metalinės tvoros ir metaliniai vartai namuose leidžia jaustis ypač saugiai. Metalinės tvoros pasižymi ilgaamžiškumu, o patyrusių specialistų praktika leidžia sukurti individualų, kliento poreikius atitinkantį dizainą.

Mėgstantiems klasikinį stilių bei ieškantiems labiau tradicinio sprendimo savo kiemo eksterjerui, galime pasiūlyti klasikinius, kalviškus vartus ir kalvišką kaltinę tvorą. Pagaminsime pagal individualius užsakovo pageidavimus. Turėdami didelę patirtį kalvystės darbuose, siūlome nestandartinius kalviškus gaminius.  Iš kalto metalo pagaminsime varstomus vartus, stumdomus vartus, įėjimui skirtus vartelius, įvažiavimo vartus bei sklypo- kiemo tvoras. Gaminiai ne tik puikiai atliks savo funkciją, bet ir taps pagrindine kiemo puošmena. Papuoškite savo kiemą ar sodybą praktiškai – užsisakykite mūsų kalvio darbo kiemo vartus ar kalvio darbo metalinę tvorą, sukurtą pagal individualius Jūsų pageidavimus.

Džiaukitės unikalaus dizaino, visus saugumo ir kokybės standartus atitinkančia tvora ir vartais kieme kiekvieną dieną. 

Jau daugiau nei 17 metų specializuodamiesi kalviškų gaminių srityje sukūrėme daugybę klientų namus, kiemus ir sodybas puošiančių ir juosiančių tvorų. Gamyboje naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas ir naujausias technologijas – pjovimui skirtus lazerius, plazmas ir kitą metalo apdirbimo įrangą – garantuojame ne tik savo kūrinių ilgaamžiškumą, unikalų dizainą, bet ir aukštą kokybę.

Mūsų komandoje dirbantys profesionalūs kalviai, skirdami ypatingą dėmesį kiekvienai kiemo vartų ar tvoros detalei, užtikrina kiekvieno kalviško dirbinio unikalumą ir neparkojamumą.

Visi mūsų gaminiai gali būti pristatyti į užsienį. Turime savo transportą, taip pat naudojamės ir partnerių paslaugomis. Esant reikalui galime atlikti ir tokias paslaugas, kaip stumdomų ar varstomų vartų, balkonų turėklų ir kitų gaminių montavimas, nepriklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos. Susisiekite su mumis ir pasidalinkite savo idėjomis. Esame tikri, kad kartu rasime geriausią sprendimą!